Реформи Президента

Добробут для кожної родини та гідне місце України в числі найбільш економічно потужних і демократичних країн Європи та світу. Про сенс реформ, що їх ініціював Президент України та про ефективне законодавче забезпечення змін на краще, сьогодні в столиці розповів Юрій Мірошниченко, Представник Президента України у Верховній Раді. Коментуючі найбільш значущі кроки щодо реформування, Мірошниченко згадав внесення Президентом на розгляд до парламенту проекту нового Кримінального процесуального Кодексу та реформу судової системи.

Юрій Мірошниченко, Представник Президента України у ВР

Мета наших реформ полягає в тому, аби життя людей покращувалось і єдиним критерієм всіх реформ буде те, щоб люди відчули в своєму житті позитивні зміни. Не декларація намірів, а конкретні зміни для кожного українця.

Цьогоріч реформи будуть здійснюватись по чотирнадцятьох основних напрямках – повідомив Мірошниченко. Вони торкнуться майже всіх галузей соціально-економічного буття країни. Зокрема, забезпечення сталого економічного розвитку, підвищення стандартів життя, поліпшення бізнес-клімату та інше.

 

Юлія Губська