Письменники з музикантами зіграли у футбол

фото most-kharkov.info

Письменники і музиканти-хто кого? Пристрасті – як в справжній лізі чемпіонів. Свою дружню дуєль вони приурочили до презентації збірки “Письменники про футбол”. Капітан письменників Сергій Жадан, музикантів- гітарист гурту “ПАПА Карло” Василь Рябко.

Письменницько-музичні пристрасті на одному з полів стадіону Металіст.  На футбольному майданчику незвичайна гра. У жовтих футболках грають митці пера, у червоних-музиканти. Рахунок відкривають “жовті”.  Останні хвилини першого тайму  – і вже другий гол у воротах письменників. Письменники не падають духом, і на перших хвилинах другого тайму їм вдається забити перший гол у ворота суперників. На ворота стає письменник Сергій Жадан –  сьогодні він під дев’ятим номером напочатку гри був нападником, потім захисником. Проте це не допомогло письменникам перемогти.  Гра завершилась із рахунком три – один на користь музикантів. У грі перемогла дружба, переконані гравці. Сергій Жадан зізнається: футбол його дитяча мрія. Певен, якби не став письменником, обов’язково став би футболістом. Попереду, каже, є час, щоб підготувати свою команду для зустрічі із колегами з-за кордону. Яка, спродівається, відбудеться навесні.

Сергій Жадан, письменник

У нас ще ненаграний склад, тому ми пробуємо, граємо в різних позиціях. Так з прицілом на наступну весну. У нас буде міжнародний турнір з футболу. Ми хочемо або в Донецьку, або можливо навіть у Харкові, де приїдуть письменницькі косманди з різних країн. Так що ми зараз пробуємо.

Сьогоднішньою грою поет Роман Москаленко задоволений. Мовляв, головне не перемога, а участь.

Роман Москаленко, поет

Сегодня сыграности не хватало, как бы индевидуально у нас все равны, но иной раз просто не хватает п поднятых глаз, ощущения, часто игроки не видели друг друга, что и привело к такому вот поражению.

Для перемоги потрібна відповідна тактика та неабиякий моральний дух. Це не остання зустріч команд, скоро, за словами гравців, відбудеться матч-реванш.

Василь Рябко, гітарист гурту “П@п@ Карло”

Спортивне щастя  – то зрозуміло, я думаю, просто ми перебігали якраз поетів. Тому що ми були готові ,у нас були тактовні заготовки, ну і до того, я не знаю, у нас був високий моральний дух.

Свою зустріч гравці приурочили до презентації книги “Письменники про футбол”. В ній одинадцять оповідань від одинадцяти письменників. Серед них і роздуми Сергія Жадана, котрий написав хроніку однієї доби. Письменник зобразив життя вболівальника напередодні футбольного матчу клубу “Металіст” із турками в євротурнірі.

Леся Кочержук