Пильнувати захист інтересів сільгоспвиробника та підготовку до опалювального сезону Уряд доручив губернаторам

Селян образити не дамо. На урядовому рішенні  практично і негайно підтримати селянські господарства, що  виробляють молоко, наголошує очільник кабміну Микола Азаров.

Він нагадав –  з першого вересня   мінімально допустимий рівень закупівельних цін на молоко дорівнює двом гривням двадяти копійкам за літр.
Микола Азаров прем’єр-міністр України

Ніхто і ніде в країні не може закуповувати у селян молоко нижче цієї ціни. Доручаю Міністерству аграрної політики та продовольства разом з головами місцевих адміністрацій постійно контролювати це питання.Ми не дамо селян образити. я і сам особливу увагу зверну на це питання під час поїздок в регіони

Місцеві адміністрації також у числі відповідальних за підготовку областей до опалювального сезону. Наразі, про стовідсоткову готовність мають доповісти менше, аніж за місяць – першого жовтня. Опалювальний сезон має розпочатись вчасно та організовано, – сказав Азаров та порадив місцевим керманичас врахувати позитивний досвід минулорічної зими . Тоді, незважаючи на аномальну холоднечу,   завдяки вчасній підготовці, створенню маневрених резервів техніки, матеріалів і людей вдалося уникнути великих аварій, аварії ж в окремих містах оперативно ліквідували.

Микола Азаров прем’єр-міністр України

Так має бути і в черговому опалювальному сезоні», – наголосив він, додавши, що для стабільного проходження опалювального сезону необхідно завершити підготовку майже 22 тис. житлових будинків та майже 1,7 тис. котелень. Капітально відремонтувати та замінити 268 котлів, більше 185  кілометрів водопровідних та каналізаційних мереж та 60 кілометрів тепломереж

Нині, в середньому по країні,до опалювального сезону лишилось підготувати десяту частину об’єктів житлово-комунального господарства. Керівникам п’яти областей,та автономної республіки Крим- йдеться про регіони , що у підготовці до опалювального сезону пасуть задніх, очільник уряду доручив  провести засідання штабів та особисто  – з виїздом на місця – контролювати підготовку  буквально кожного проблемного об’єкта.