Путівки до дитячих оздоровчих таборів цьогоріч подешевшають

На засіданні обласного штабу з питань підготовки до літньої оздоровчої кампанії повідомили – цього вдалось досягти за рахунок пільг, що були надані таборам місцевими органами влади.
До початку оздоровчої кампанії – близько двох тижнів. Цьогоріч дитячих оздоровчих таборів в області побільшає. Загалом, влітку , в них відпочинуть близько трьохсот двадцяти тисяч дітлахів .

Дмитро Перепелиця, нач. обл. управління сім*ї, молоді та спорту

Планируется охватить около 185 тыс. детей или 77% от общего количества детей в возрасте от 7 до 17 лет. В том числе и соц-незащищенных категорий детей – 135 тысяч детей или 81%.

Не лишаться без відпочинку й малі, які вчаться при інтернатах. Для них працюватимуть п’ять позаміських оздоровчих таборів.

Роман Шаповал, начальник обл. управління освіти та науки

У п’яти позаміських оздоровчих закладах обласного підпорядкування будуть оздоровлюватись діти із числа вихованців навчальних закладів інтернатного типа, у тому числі – у 4-х – діти сироти та діти позбавлені батьківського піклування. В одному – Чайка – вихованці Харківського училища фізичної культури та спорту.

На особливих вимогах до безпеки дитячого відпочинку наголошують санлікарі та надзвичайники . Наразі, якість питної води у пришкільних таборах не відповідає санітарним нормам, а в кількох заміських – ще не почали очищувати водойми.

Любов Махота, заст. головного санлікаря області

У 14-ти закладах оздоровлення та відпочинку планується відкриття пляжів, у 8-ми – бассейнів. Роботи по очищенню водоймищ та пляжів не розпочаті у 4-х закладах.

Ігор Піндер, заст. начальника обл. управління МНС

Особливу увагу треба приделяти отриманню шляхів евакуації, наявності засобів пожежогасіння та ліхтарів, приведення у працездатний стан установ автоматичної пожежної сігналізації.

Цьогоріч майже всі оздоровчі дитячі табори приймуть малечу. Як розповів віце-губернатор Євген Савін, виключення- лише табори “Ракета” та Дружба”.

Євген Савін, заступник голови ХОДА

Пожалуйста. своих деток в районе отправляйте в Харьковские лагеря. Чтобы не оказалось, что мы вас тут отпустили, а вы деньги отправили в другие области. Я проконтролирую, куда едут дети Красноградского района отдыхать.

Серед приємних звісток для бітьків – дешевші, аніж минулоріч, путівки . Цього вдалось досягти завдяки тому, що місцеві органи влади згодились на надання пільг дитячим оздоровчим закладам. Зокрема, щодо оплати “комуналки” та місцевих податків та зборів.

Олена Рижова.