Призовники з Харкова поповнять лави Президентського полку

Ати – Бати , з Харкова пішли солдати прямо в Президентський полк! Напередодні  на призовному пункті урочисто проводжали новобранців до Українських елітних військ. Так в державі стартувала осіння призовна кампанія – 2012 .

Як кажуть, курчат по-осені рахують, так і призовників – два рази на рік. Наразі, в Україні осінній призов. До лав української армії набирають кращих з кращих. В Елітні війська йдуть лише ті, в кого зріст – не менш як 180 см , морально та фізично загартовані.

Олександр Яцюк, призовник

Я считаю,  что президентские войска-там строго, но там элита. Планирую отслужить, стать мужчиной,окрепнуть. Я когда шел,  мне было всеравно, а когда сказали президентские-понравилось, пойду служить туда

Найгірше у цей день  матерям. У них одвічна дилема: з одного боку – дитину жалко, з іншого – відслужить, чоловіком повернеться.

Наталія Зіятдіно, мама призовника

Сына я отдаю в армию с чистой совестью. Я его готовила к армии-морально, физически.У нас не было в семье даже розговора, что мой сын не пойдет в армию

Попри всі жарти про українську сучаскну армію, ті, хто не одну порцію перловки з’їв та купу онучів зносів, запевняють  – в Україні все-таки армія є.
Станіслав Поляков, військовослужбовець за контрактом

Я отслужил 1, 5 года. Да!Армия меняет людей. Сильно поменяла,-в хорошую сторону. Мужественней стал. Ну и набрался военного опыта

Їхні голови вже завтра поголять – за бажанням, а цивільний одяг змінять на армійську форму. Сьогодні вони уже звикають до наказів капітанів. Найбільше вимог до тих, хто хоче до елітних військ. З Харківщини, кажуть керманичі полку Глави держави, налаштовані взяти лише з два десятки. Але й для тих відбір просто як під мікроскопом!
Андрій Кальченко, нач. служби окремого полку Президента України

Не быть никаких травм, ушибов, наколок, шрамов.То есть они обеспечивают разные мероприятия на государственном уровне

Як свідчить осінній призов, число контрактників на відміну від строковиків,  збільшується. За словами обласних комісарів, скоро безкоштовна служба в армії зникне взагалі. Натомість жіноча половина збройних сил навпаки збільшується. Зараз, жіночого полку серед контрактників – кожна п’ята.

Олексій Середа, головний військовий комісар області

Ми потихеньку зменшуємо кількість військовослужбовців,яких відправляємо на строкову службу. Цей процес буде і надалі продовжуватись

Тим часом на плацу завершується урочиста частина, а в кабінетах  – останній медогляд, На сам кінець – пару крапель свяченої води на голови призовників і гайда в дорогу.

Леся Кочержук