Прибуткове, а не пожежонебезпечне сміття – реальна перспектива

Обласна влада шукає інвестора для зведення в Харкові сміттєпереробного заводу , – розповів журналістам губернатор Харківщини Михайло Добкін. Під час традиційного чаювання з медійниками йшлось і про будівництво доріг в області.

Переробляти сміття на енергію. Триває пошук інвестрора для будівництва в Харкові сміттєпереробного заводу-розповів губернатор Михайло Добкін під час чаювання з журналістами. За його словами, такий завод приноситиме прибуток насамперед завдяки переробці відходів за новими технологіями.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Из мусора получается топливо, дизель или мазут, также получают электроенергию. Сегодня национальное законодательство дает возможность получать прибыль от переработки мусора на электроенергию.

Михайло Добкін також повідомив –  на сесії облради  розподілять  гроші на ремонт доріг. За кошт обласного бюджету відремонтують дороги у Харкові та у шести містах обласного значення.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Мы в четверг на сессии перераспределим 127 млн. гривен, часть из которых уйдет на Харьков, а часть пойдут в область.

Наразі вже триває  ремонт дороги до навчально-тренувальної бази  футбольного клубу «Металіст» у селище Високий,  а також дороги до міста Дергачі – розповів очільник області.

Анастасія Горєлкіна.