Провідні вітчизняні та закордонні навчальні заклади – до послуг українських абітурієнтів

Провідні вітчизняні та закордонні ВНЗ – до послуг українських абітурієнтів. Де навчатись та яку професію опанувати. Аби молоді було легше визначитись із майбуттям, до столичного університету імені Тараса Шевченка з’їхались представники кількох десятків вищих навчальних закладів з України, країн СНД та дальнього зарубіжжя.

 

Майбутні студенти вдячні за нагоду з перших вуст почути про правила прийому до навчальних закладів, умови навчання та наявності попиту на обрану професію на ринку праці.

Наталя Чернова (Одеса)

Я думаю, диплом европейского ВУЗа более котируемы во всем мире. Я не думаю, что буду конкурентноспособна с дипломом специалиста украинского ВУЗа.

Чи не найприскіпливіші відвідувачі виставки – батьки абітурієнтів. Їм цікаво все – який рівень викладачів у закладі, чи надає заклад гуртожиток. На виставку прийшли не лишень столичні жителі, пані Ганна приїхала аж з Одеси.

Ганна Чернова (Одеса)

Мы приехали ознайомитись з выставкою, ну скажем так – ознакомительную пройти экскурсию, взять максимум информации, чтобы использовать для своих детей, детей наших друзей и так далее.

Допомогти молоді свідомо обрати спеціальність – головне завдання таких виставок – каже освітянський міністр Дмитро Табачник.

Дмитро Табачник, міністр освіти та науки України

Як раз ця виставка дає нагоду познайомитись в концентрованому вигляді з різними навчальними закладами, з перспективами після одержання освіт за рівнем бакалавра.

Дмитро Табачник нагадав – минулоріч вперше, за роки незалежності України Уряд запровадив новацію для старанного та талановитого студенства та аспірантів. На конкурсних засадах, за бюджетний кошт, вони мають нагоду навчатись у провідних ВНЗ світу.

 

Юлія Губська