Протягом доби на Харківщині зафіксовано 5 фактів винесення печаток з виборчих дільниць

Сьогодні, 26-го жовтня,  близько 3-ї години ночі  до чергової частини Ленінського райвідділу надійшло повідомлення від 20-річного офіційного спостерігача Громадської мережі «ОПОРА».

Як було з’ясовано, після підрахунку голосів на виборчій дільниці 62-річна голова ДВК взяла печатку з собою та направилася здавати бюлетені до районної виборчої комісії. Печатка постійно знаходилася при ній. Подібний випадок стався сьогодні і у Комінтернівському районі, де 35-річна голова комісії вивезла печатку за межі дільниці, щоб отримати нові бланки замість зіпсованих.

У Фрунзенському районі голова комісії також самовільно прийняла рішення прибути до ТВК з печаткою. Про подію сьогодні близько 05-00 повідомила уповноважена особа однієї з політичних партій. Нагадаємо, що вчора у цьому ж районі був зафіксований факт втрати печатки.

25 жовтня до Червонозаводського РВ надійшло повідомлення, що з виборчої ділянки по вулиці Кузнечній голова виборчої комісії намагається винести печатку. По приїзду на вказану адресу інформація не підтвердилась.

Усі факти подій внесені до Журналу єдиного обліку правопорушень, проводиться перевірка, – повідомили в обл.управлінні МВС.