Просування товарів Харківських виробників, пільги для селян та додаткові гроші на розвиток області

Більшість рішеннь ухвалювали одноголосно та без обговорень. За них голосували в цілому.

Допомогти місцевим сільгоспвиробникам. Головна мета нової програми розвитку малого підприємництва. Її розробники пропонують  пільги селянам які реалізують продукції зі своїх грядок.  Також ринки купуватимуть частину їхніх фруктів та овочів за цінами, які наближені до ринкових.

Сергій Авершин, начальник Головного управління економіки ХОДА

Льготные ставки за аренду торгового места, прежде всего. Это могут быть одни из лучших мест на рынке в плане посещения их людьми, которые можно выделить. Это в программе четко прописано. Есть определенные зоны для продажи сельхозпроизводителями местными своей продукции.

Затвердили на сесії і програму експортного потенціалу. За даними начальника управління зовнішньоекономічних зв’язків Анатолія Педешка, на Харківщині дванадцять підприємств-експортерів лідерів. П’ята частина всього експорту області – це нанотехнології.

Анатолій Педешко, начальник Головного управління зовнішньоекономічних зв’язків ХОДА

Ми наполягаємо на тому, що держава повинна надавати страхові гарантії, повинна підтримувати  експорт, підтримувати нашого вітчизняного товаровиробника. До цього треба залучати інвестиції і страхування всіх тих операцій, які будуть здійснюватися по експортним поставкам.

Затвердили і зміни до бюджету. Харківщина отримала додаткові державні гроші на розвиток регіону. Шість мільйонів на купівлю пального для станцій швидкої допомоги у містах області. Майже мільйон на безоплатне лікування зубів для інвалідів та ветеранів війни. Близько ста тридцяти мільйонів гривень на реконструкцію та утримання вулиць і доріг області.

Михайло Добкин, голова ХОДА

Сейчас мы отремонтируем дороги в городах и решим эту проблему на определенный временной период. Дальше мы займемся ремонтом непосредственно в районах, поэтому довожу до вашего сведения, что это не последние деньги, которые мы будем распределять.

Також назабаром, за словами губернатора, Харківщина отримає понад півсотні мільйонів на капітальне будівництво і додатковий транш на реконструкцію доріг.

Юлія Ляхова.