Пропаганда здорового способу життя і туризму

Пропаганда здорового способу життя і туризму. На Зміївщині вже в сьоме проведи молодіжний зліт – форум. За перехідний кубок змагалися шістнадцять команд з різних куточків Зміївшини.

 

Сергій приїхав до Змійова з села Таранівки. Кубок та перемога не головне, певен хлопець. Для нього важливе спілкування. Сергій розповідає, район багатий на всіляки заходи.

Сергій, учасник форуму

Настолько я знаю на вкаком районе больше такого нет, у нас есть и кроссы,вот мы с Тарановки бежим в Змиёв, мы всегда отличались, я не видел чтобы в другом районе были такие конкурсы.

Футбол, волейбол, спуск з дерев на спеціальному знарядді на швидкість – організатори форуму підготували багато спортивних та розважальних конкурсів. Всі команди змагалися за звання найспортивнішої і найдружнішої команди. У такий спосіб, розповів голова Зміївського району Євген Мураєв, прагнули об’єднати молодь з різних куточків Зміївщини.

Євген Мураєв, голова Зміївської РДА

Безусловно объединение, пропаганда здорового образа жизни, ну и просто отдых, мы проводим мероприятие в канун дня молодёжи, поэтому основная задача – привлечь внимание к туризму и к здоровому способу жизни, а так же показать красоты нашего края.

Готується Зміївщина і до ЄВРО перегонів. В районі вже розроблено одинадцять туристичних маршрутів.
Однією з родзинок турмаршруту змієвчане вважають подорож по місцях де проходили бої другої світової. Там кожен бажаючий зможе спробувати себе у ролі архелолога.

Олег Бідулін, директор Зміївського будинку культури

Есть такие наступательные операции как Изюмо-Барвенковская, там в Тарановке, подвиг Широнинцев ярко освещён, Соколово с подвигом первого батальона Людвига Свободы, кроме этого открывается всё новые странички Великой отечественной.

Окрім місць бойової слави розробили і байдарочний маршрут аби насолодитися краєвидами району. Туристам, що приїдуть у наступному році на ЄВРО, запевнили в райадміністрації, нудьгувати не доведеться.

Татьяна Тимофєєва, заступник голови Зміївської РДА

Речку Северский Донец мы будем использовать для организации байдарочного туризма, сейчас проходит этот маршрут, одназначно он будет распологаться возле мостов на Змиевщине, что бы дать возможность туристам из Харькова и не только полюбоваться красотами речки на территории Змиевского района.

Олексій Кулаков