Проект під назвою «Історія нашої Перемоги» стартує уже в червні

Проект під назвою «Історія нашої Перемоги» стартує уже в червні. Його організатори планують зібрати архівні матеріали про роки Великої Вітчизняної з усієї України. А вже з осені представити експозиції на тему війни у Києві, Одесі, Керчі, Севастополі та Запоріжжі.

Антон Давидченко, молодіжна організація «Молодежное единство»

Каждая акция этого проекта, которая будет проходить в городах-героях, будет открываться масштабным флеш-мобом, крупным мероприятием. Например, в Одессе мы планируем запустить в воздух 50-метровую звезду, которая будет создана из шариков, в Севастопале, в городе-корабле, мы решили пустить в воду лодки маленькие с свечками, которые будут символизировать память.

Аби молодь знала більше про роки війни та якою ціною далась велика перемога, на акції будуть запрошені школярі. Для них безкоштовно проведуть екскурсії. Більш того, організатори планують випустити диски, куди ввійде увесь зібраний матеріал про війну. Вони будуть надіслані в усі школи та бібліотеки України. Ініціатором проекту є громадські організації Молодіжна єдність та Союз Народної пам’яті. Підтримкою заручилися у Міністерства освіти та науки, держаної архівної служби України. А до 67 річниці Великої Перемоги організатори запланували особливу акцію.

Антон Давидченко, молодіжна організація «Молодежное единство»

Молодежь развернет большую звезду героя, потому что в 65 году Киев получил звание города-героя. Это раз, второе, молодежь отожмется по одному разу за каждый день без войны – это мы насчитали 24 тысячи раз и после этого школьники выпустят голубей – 67 голубей белых которые символизируют мир.

Інтернет ресурс «Народна пам’ять» має запрацювати вже восени. На ньому, кажуть оргнізатори, кожен може не лише ознайомитися з історією Великої Вітчизняної війни, а й викласти власні відомості того часу.

 

Юлія Губська