Про користь економізації зовнішньої політики Віктор Янукович розповів в шахтарській столиці

Утричі більше сталі, водночас вдесятеро менше викидів оксидів, та у 6  разів – пилу. На заводі „Донецьксталь” триває комплексна реконструкція виробництва.

Замість 8 мартенівських печей зводять  одну –  дугову електросталеплавильну. Сьогодні, з ходом робіт ознайомився Президент України  Віктор Янукович,  під час робочої поїздки до шахтарської столиці.Трудовий колектив Янукович запевнив- жоден спеціаліст не залишиться без роботи. За словами глави держави, перед владою зараз стоять два завдання: не втратити існуючі ринки збуту продукції та шукати нові. Зокрема,  в Азії та тихоокеанському басейні. У цьому процесі важливу роль відіграє зовнішня політика України.

Віктор Янукович Президент України
наша зовнішня політика повинна мати ознаки економізації , не просто диломатія, а суттєва допомога нашим виробникам , нашому бізнесу в роботі на зовнішніх ринках

Президент наголосив –  конкурувати на зовнішніх та нових перспективних ринках може лише якісна вітчизняна продукція. Задля цього необхідно модернізувати виробництво та перенавчати персонал, як це роблять донецькі металурги.