Прийди зі склянкою – отримай знижку на каву. У Харкові з’явились “Еко-кав’ярні”

А в Харкові підводять підсумки екологічної акції “Зробимо Україну чистою разом”, під час якої мешканці Харкова та області гуртом виходили на прибирання у своєму населеному пункті.

прокаева1

Акція відбувалась у квітні, її учасники – близько 13-ти тис. мешканців Харкова та області зібрали більше 2,5 тис. мішків сміття, – підводять підсумки організатори. Окрім цього, організатор акції визначили кав’ярні, прийшовши до яких зі своєю склянкою, покупець отримає знижку на каву. Так, у Харкові хочуть зекономити воду, та й зменшити кількість паперового посуду для кави. Впізнати таку еко-кав’ярню можна по спеціальному знаку.

еко кавярня

Також еко-активісти анонсували проведення акції “Прихисти пакет”, всі охочі зможуть здати непотрібні в господарстві поліетиленові пакети, які підуть на переробку, а отже, не будуть забруднювати довкілля.

прихисти пакет

Анна Прокаєва – координатор акції у Харківській області

Як тільки ми проведемо “Прихисти пакет”, хочемо зустрітися з переробниками, з виробниками, тому що не вся упаковка переробляється, я так розумію, технології немає. Це, наприклад, морозиво. Оця упаковка не пероробляється. І нам би хотілося зустрітися з виробниками продукції і поговорити – чи є можливість замінити ось цю упаковку на таку, що принаймні переробляється.

Діана Корсун