Президент України привітав журналістів з профсвятом

Влада та медійники мають разом працювати на розбудову в Україні громадянського суспільства, сказав Президент України Віктор Янукович, вітаючи журналістів з профсвятом.

Віктор Янукович, Президент України

Всі питання, які перешкоджають діяльності журналістів, будуть в колі зору Президента. Для цього ми започаткували формат міжвідомчої робочої групи. Мені здається, ми можемо вдосконалювати цю роботу і це буде йти на користь і журналістам, і суспільству і, безумовно, Президенту.

Янукович закликав журналістів дотримуватися балансу в подачі інформації та не дозволяти втягувати себе в політичні ігри. Глава держави, зокрема, відзначив активну позицію журналістів, які своїми публікаціями звернули увагу на руйнування історичних пам’яток у Києві, високі ціни на проживання у готелях напередодні ЄВРО, незручності, що виникли у зв’язку зі скасуванням нічних поїздів. Журналістика – дзеркало, в яке дивиться кожен політик. Голос преси – це голос сумління суспільства. Ефективність влади безпосередньо залежить від спроможності реагувати на всі зауваження громадян і, в першу чергу, журналістів, сказав Віктор Янукович.

 

Юлія Губська