Президент України привітав ветеранів з 9 травня

Україна вшановує переможців у Великій Вітчизняній війні. У столиці ветеранів привітав Президент Віктор Янукович.

 

Свобода ціною життя. Як її виборювали у Великій Вітчизняній ці сивочолі вояки знають не з чужих слів. Сьогодні – їхній день і вони найпочесніші гості урочистостей на головному майдані країни. Україна вшановує переможців.

Віктор Янукович, Президент України

Український народ заплатив високу ціну за звільнення Європи від нацизму. Мільйони наших співвітчизників поклали голови в боях з ворогом, стали жертвами військових дій, каральних операцій, загинули у концентраційних і трудових таборах. Вічна їм пам’ять.

Глава держави Віктор Янукович вклоняється перед могилою Невідомого солдата, що у столичному парку Вічної Слави. За його переконанням, Вічний вогонь є символом Божої іскри, що палає в кожному з українців та нагадує нам про вищі цінності, підтримує пам’ять про минулі покоління та обов’язок перед нащадками. Президент України зазначив, досвід ветеранів неоцінений як у справі виховання молодого покоління, так і для розбудови країни – демократичної, із гіднем рівнем життя людей та економічно успішної.

Віктор Янукович, Президент України

Ми стали на нелегкий шлях модернізації України. Будуємо нову державу, де не буде місця корупції та свавіллю чиновників. Долаючи глобальні економічні виклики, ми створюємо нові стандарти життя, відновлюючи соціальну справедливість.

 

Юлія Губська