Президент привітав українську міліцію зі їхнім професійним святом

Випадки корупції в міліції підривають довіру українців до закону та руйнують авторитет держави. В цьому певен Президент України Віктор Янукович.

 

Сьогодні глава держави Віктор Янукович привітав правоохоронців з профсвятом, що його відзначатимуть на початку наступного тижня. Дата знакова – двадцятиріччя міліції незалежної України. Не лишень вітання почули міліціонери. Янукович зауважив – коли працівники міліції затримують громадянина, держава несе відповідальність за його життя і здоров’я. Тож посилення контролю за місцями тимчасового утримання громадян, уведення відеоспостереження з метою запобігання порушення їх прав є першим, але далеко не останнім кроком.

Віктор Янукович, Президент України

Одним з найважливіших завдань у контексті реалізації Програми реформ є модернізація української міліції за найкращими європейськими зразками. Цей процес має бути органічно пов’язаний із реформою кримінальної юстиції.

На особливому рахунку має бути боротьба зі злочинами, що спричиняють “вимивання” бюджетних коштів.

Віктор Янукович, Президент України

Міліція має стати надійним захисником інтересів держави у питаннях боротьби з економічною злочинністю.
Бюджетні кошти повинні бути убезпечені від розкрадання та розбазарювання.

Віктор Янукович сказав, «перебудовуватись» міліціонерам доведеться, як кажуть, на марші, і в умовах надзвичайно обмежених коштів. Але багато можна зробити власними силами.
Це стосується поліпшення підготовки кадрів, підвищення їх освітнього, культурного рівня, і передусім – моральних якостей.

 

Юлія Губська