Прем'єр-міністр Микола Азаров на з'їзді політичної партії "Єдина Росія"

Політична стабільність передусім. Виступаючи в суботу на з’їзді політичної партії “Єдина Росія” в Москві, український прем’єр Микола Азаров зауважив – політична стабільність – запорука успішного економічного буття країни та підгрунття проведення реформ. Таку заяву Азаров зробив, зваживши на власний досвід – він тричі працював в уряді, двічі був в опозиції.

Микола Азаров, прем’єр-міністр України

А обеспечить проведение реформ, модернизации может только стабильность. Потому что реформы по сути своей дестабилизируют ситуацию. Потому проводить их, а в них нуждается и ваша и наша страна, можна только в условиях политической стабильности.

Звертаючись до єдиноросів, глава українського Уряду привітав Дмитра Мєдвєдєва з обранням на посаду голови “Єдиної Росії”, делегатів з’їзду з перемогою на виборах до Держдуми, а Володимиру Путіну побажав успіхів як новообраному Президенту. Усім новопризначенцям Микола Азаров порадив пильнувати спокій в країні, зауваживши – Україна повною мірою відчула наслідки політичної нестабліьності. Мовляв, були часи, коли показники внутрішнього валового продукту щороку більшали на 15 %. Натомість, через політичну нестабільність у роки кризи економіка втратила стільки ж, і нині неабияких зусиль коштує виправити ситуацію. Водночас, Азаров запевнив учасників з’їзду – Партія Регіонів, разом зі всією Україною зацікавлені, аби Росія перетворилась на потужну, заможну та демократичну країну.

 

Юлія Губська