Представники мерії пішли з зали, де тривали громадські слухання з перейменування вулиць

Під час 2-х загальноміських громадських слухань щодо перейменування вулиць – знову конфлікт.

фото-соцмережі

Харківські громадські активісти заблокували сцену, закидаючи представникам мерії  у провину той факт, що вони ігнорують закон про декомунізацію. Про це у соцмережах пише спільнота Харківська хунта. Наприклад, одному з районів Харкова, Дзержинському, пропонувалось лишити ту саму назву. Натомість, тепер вже не на честь “залізного наркома”, а іншої людини – “лікаря від Бога”, – цитує 1-го віце мера Ігоря Терехова Медіапорт.

По тому, як на сцені ККЗ “Україна” сталась штовханина, Ігор Терехов пішов з зали. Тоді ж у залі вимкнули світло. Проте, громадські слухання продовжились, – запевняють активісти. Вони обрали члени лічильної комісії.  Райони Харкова перейменовані наступним чином: Комінтернівський р-н – в Європейський, Червонозаводський – в Основ’янський, Московський – в Салтівський, Київський лишається без змін, Дзержинський – в Шевченківський, Ленінський – в Зарічанський, Жовтневий – в Баварський, Орджонікідзевський – Роганський, Фрунзенський – Немишлянський.

Водночас, у Харківській міськраді заявили громадські слухання знову зірвані. У повідомленні на сайті мерії припускають, що в громадських активістів, які піднялись на сцену, могла бути зброя. Зважаючи на ймовірну небезпеку, президія слухань пішла з зали. 
Як пояснили сьогодні в міському юридичному департаменті, якщо слухання будуть зірвані повторно, то рішення про перейменування прийматиметься на сесії Харківської міської ради.

Нагадаємо, вчора, 11-го листопада, громадські слухання було зіровано. Громадські активісти звинуватили мерію в тому, що на слухання організовано підвозили “бюджетників”, щоб ті проголосували “як треба”.