Представники ЦК “Азов” безкоштовно вчать охочих основам захисту та поводження зі зброєю (фото)

Бути готовим до бою! У Харкові цивільний корпус «Азов» проводить безкоштовний курс підготовки «Захисник», який спрямований на військову підготовку патріотично налаштованих громадян та активної молоді. Курс молодого бійця триває місяць. Заняття включать рукопашний, ножовий та паличний бої, тактику поводження зі зброєю, польвоу медицину та курси патріотичного виховання. Організатори курсу наголошують – в такий складний час кожен повинен знати як боронити себе, свою родину та Батьківщину.

Це заняття з тактики. Тренер розповідає, як переміщуватись у групі та навчає основним тактичним прийомам. Ця дисципліна входить до курсу підготовки «Захисник», який організував цивільний корпус «Азов». Наразі курс молодого бійця проходить вже друга група. В її складі – 36-річний Влад. Чоловік півтора місяця тому звільнився з лав міліції. І вже 2 тижні опановує курс «Захисника». Планує отримати нові знання з тактики та польвої медицини. Певен, вони йому ще стануть в нагоді.

Влад, учасник курсу “Захисник”

Тут больше дают информации и навыков дают больше, а вот у сотрудников милиции как таковая подготовка плохая. Планирую идти или в Новую полицию, или в Национальную Гвардию.

Окрім Влада в другу групу входять ще 27 чоловік, які розділені на 3 підгрупи. Перша група бойову підготовку вже закінчила, з 30-ти чоловік сертифікати отримали лише 13. Не всі витримують інтесивні заняття, – пояснюють тренери і додають “Захисник” – це не дитяча гра в армію,  це серйозна підготовка з багатьох напрямків.

Гліб Детцель, керівник курсу “Захисник”

Курс молодого бойца интенсивно на месяц рассчитан, из дисциплин доступных это ММ- уличный и рукопашный бой, ножевой, палочный бой, тактика, медицина и маскировка, ну и в конце выезд на полигон.

Для 20-річного Вадима, який ховає обличчя за балаклавою, курс Захисника спочатку був доволі складним, його фізична підготовка залишала бажєати кращого. Тепер робить успіхи. Говорить, такий курс має пройти кожен юнак.

Вадим, учасник курсу “Захисник”

Молодежь должна все-таки поучиться вещам,кроме тактики здесь есть спорт,в принципе полезно.

До лав “Захисника” може приєднатися кожен бажаючий, адже курси абсолютно безкоштовні зазначають керівники курсу.”Захисник” дозволяє розвивати силу, міцність, витривалість та інші якості. В наш непростий час кожен повинен знати як боронити себе, свою родину та Батьківщину, – зазначають керівники проекту.

Гліб Детцель, керівник курсу “Захисник”

У всех плюс минус одна цель это научиться оборонять свою родину в случае конфликтов,если они начнутся и банально это уверенность там на улице как обороняться.

Курс «Захисника» триватиме ще півроку. Огранізатори тренувань запевняють, що до їхніх лав може приєднатися кожний, хто прагне стати до лав захисників Батьківщини, або просто дізнатись, як діяти у разі агресії.

Ірина Клименко