Правоохоронцям радять рівнятись на донецьких колег

Оперативність передусім.Брати за приклад досвід правоохоронців з Донецька прем’єр-міністр Микола Азаров радить їхнім колегам з інших міст України.

Сьогодні Азаров їздив до тамтешнього «Центру оперативного реагування міліції», де реалізується новий, відмінний від традиційного, підхід до організації роботи із  реагування на звернення громадян.Так, на виклик за  дзвінком  від жителя Донецька на номер “102”  міліція прибула через 3 хвилини. Наразі, пильнувати спокій правоохоронцям допомагають усілякі технічні новації. Місця , де зазвичай,  багатолюдно і є ризик скоєння злочину , як на долоні – картинка виводиться на монітори. Тож, працівники  підрозділу  готові виявляти та поперджувати , навіть, факти терористичних проявів.
Врахували тут специфіку роботи під час Єврочемпіонату – на випадок, якщо допомоги потребуватиме іноземець , є перекладачі – з числа особового складу , а також волонтерів. Прем’єр-міністр доручив профільному міністерству  розробити пакет документів для створення аналогічних Центрів по всій Україні .