Правдивий, безпосередній та кумедний автопортрет французької зірки

 

П’єр Рішар представив у Харкові виставу “П’єру Рішару. До запитання”. На сцені оперного театру актор розповідав веселі бувальщини, розмірковував про життя та згадував друзів. По закінченні вистави глядачі аплодували стоячі.

 

Мінімум декорацій і максимум акторської майстерності. П’єр Рішар підкорив харків’ян автобіографічною виставою “П’єру Рішару. До запитання”. Півтори години зі сцени оперного театру він розповідав кумедні та серйозні історії з власного життя. Глядачів актор зачарував власним шармом та тонким французьким гумором.

Олена Скалецька, харків’янка

Наши зрители не привыкли читать титры, но потом включаешься в эту атмосферу и не видишь титров. Ну а Ришар – это чудо, энергетика, мастерство! Здорово, мне очень понравилось.

Анатолій Бочко, харків’янин

Образно говоря, выходит на сцену такой комарик, потом превращается в бабочку, потом в удава, и этот удав захватывает зрителя своим юмором. Он даже не понимает, как это произошло. Раз – и все.

Оцінили майстерність П’єра Рішара і російські актори – гості кінофестивалю. Професійним поглядом вони побачили дрібні деталі, непомітні звичайному глядачеві. Зокрема, вміння актора поєднувати комічне з трагічним і тримати контакт з аудиторією з першої до останньої хвилини вистави.

Людмила Гладунко, заслужена артистка Росії

У него любая комическая история все равно трансформируется в грустную. Вроде он ушел со сцены, смешно, потом возвращается, доигрывает и все преломляет, в каких-то местах даже драматично.

Борис Токарев, заслужений артист Росії

В какие-то моменты я переставал читать текст, но абсолютно понимал, что он делает. Это настолько точно выстроено на сцене, с очень скупыми средствами и очень эмоционально. Он очень точно все делал, не была пропущена ни одна тонкая мысль.

Анастасія Горєлкіна