Працівники транспортної міліції для дітей здають кров

Допоможемо онкохворим дітям! Акцію «Здай кров – подаруй дитині надію на життя» до дня захисту дітей вже втретє провела транспортна міліція. Також правоохоронці завітали до шістнадцятої дитячої лікарні аби привітати дітей зі святом.

 

В управлінні транспортної міліції як завжди багатолюдно. Причина – не початок робочого тижня, а бажання допомогти хворим дітям. Вони зібралися аби взяти участь у акції «Здай кров – подаруй дитині надію на життя». Серед бажаючих – і жінки, і чоловіки. Олександр Колесник здає кров не вперше і почувається добре.

Олександр Колесник, нач. від. кримінальної міліції у справах дітей на Південній залізниці

Наверное, кому как не гражданину Украины, начальнику криминальной милиции по делам детей, и, наверное, прежде всего, как отцу, может быть понята боль и страдания ребенка.

Подібна акція стала традиційною. Кров для хворих дітей правоохоронці здають третій рік поспіль. За словами головного міліціонера Південної залізниці Андрія Мельниченка, кров – необхідна завжди.

Андрій Мельниченко, нач. упр. МВС України на Південній залізниці

Кровь – это тот компонент или кровь – это та составляющая, которой постоянно не хватает. И не только в больницах, где лечатся онкобольные, а вообще даже при элементарных ДТП, которые происходят на дорогах десятками, элементраных железнодорожных травмированиях.

Лікар Олександр Бондар каже, що співробітники міліції – люди з міцним здоров’ям, тому кров у них найякісніша.

Олександр Бондар, заст. гол. лікаря Харківського обласного центру служби крові з питань донорства та трансфузіології

Мы выбираем из этих доноров, доноров всех приглашаем на повторное донорство, но особое внимание обращаем на редкие группы крови. Потом мы приглашаем их к себе и они сдают кровь независимо от акции.

Здача крові триватиме кілька днів. За цей час в акції візьмуть участь представники транспортної міліції трьох областей. А саме, Харківської. Полтавської та Сумської.

 

Олена Рижова