Працівники ТЕЦ-5 відзначають професійне свято

Колектив підприємства зробив гідний внесок у розбудову галузі, а з-поміж колег-енергетиків у співробітників п’ятої теплоелектроцентралі незвичайне захоплення.

Рік сумлінної праці Харківська ТЕЦ п’ять закінчила з найкращими показниками в Україні, зазначив під час урочистих зборів з нагоди професійного свята головний інженер підприємства Володимир Дерюгін. Найкращі працівники теплоелектроцентралі отримали нагороди та відзнаки.

Володимир Дерюгін, гол. інженер ПАТ “Харківська ТЕЦ -5”

Дарите людям тепло и свет. Это наша профессиональная гордость, наша ответственность перед теми людьми, которых мы обеспечиваем электрической энергией.

Виконання виробничої програми на всі сто відсотків та забезпечення теплом та світлом населення восени та взимку – першочергові завдання підприємства. У святковий день колективу побажання успіхів та наснаги.

Володимир Дерюгін, гол. інженер ПАТ “Харківська ТЕЦ – 5”

Я хочу от имени коллектива Харьковской ТЭЦ – 5 поздравить всех энергетиков Харьковщины, Украины с профессиональным праздником.

У вільний від роботи час працівники ТЕЦ захоплюються мистецтвом фотографії. До професійного свята колектив ТЕЦ влаштував виставку-конкурс фотографій. На світлинах – будні ТЕЦ та краєвиди Харкова.

Ірина Гнатюк