Працівники суду відзначили своє професійне свято

Закон залежить від державного ладу. А на його варті стоять представники Феміди, які напередодні відзначили своє професійне свято. Грамотами, подяками та святковим концертом працівників суду привітали очільники області.

 
День працівників суду розпочався із дзвону келихів та вручення відзнак. Людмила Чулей за подякою приїхала із Зачепилівщини, каже, таку нагороду отримує вперше. А що до вибору професії, зізнається, допомагати людям розібратися у складних питаннях її призначення. У цій сфері Людмила вже десять років.

Людмила Чулей, секретар Зачепилівського районного суду

У меня родители работали во внутренних органах милиции, поэтому мне все это близко. Работа очень интересная. Помогаем всем людям, это наша обязанность и наша работа помочь разобраться.

Судова структура зацікавила і Сергія Парамонова, техніка з інформаційного забезпечення. В обласному Апеляційному суді чоловік відповідає за виправність комп’ютерних систем, працює лише кілька місяців. Розповідає, хоча і не вчився на юриста, а юриспруденція завжди подобалася.

Сергій Парамонов, керівник відділу інформаційно-технічного забезпечення обласного Апеляційного суду

Решил выбрать эту профессию и работу в этой судебной структуре, потому что интересна деятельность судебной власти. И хочется привнести свою лепту в развитие ее совершенствование.

Дружня атмосфера у команді усіх галузей влади запорука позитивних змін, вважає голова облради Сергій Чернов. Йдеться про судову реформу, сенс у якій, вважає очільник – здобути довіру народу до судочинства.

Сергій Чернов, голова обласної ради

Сегодня каждый человек идя в суд, понимает, что идет в последнюю инстанцию. Если эта последняя инстанция на высоте, то и отношение к этим решениям, и отношение в целом к государству тоже такое же.

Модернізація судової системи повинна, незважаючи на складнощі та проблеми, властиві будь-яким реформам, привести до найвищої оцінки діяльності представників судової системи, зазначив губернатор Харківщини Михайло Добкін. Також владник побажав усім присутнім здоров’я та благополуччя у родинах.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Каждый на своем месте, и делает все для того, чтобы информирование по всем направлениям, каким бы оно сложным не было для государства, для общества, происходило именно так, чтобы в ближайшее время мы могли гордиться своим государством.

Концерт у Палаці Студентів Юракадемії на честь працівників суду став продовженням професійного свята.

Єлизавета Дергачова