Пожежу на складах на Залютино гасили півдоби

12 годин напередодні знадобилося пожежним, аби погасити вогонь у складській виробничій будівлі.

склад3сентября

За даними надзвичайників, повідомлення про пожежу надійшло о 06:15 , і вже о 08:30 її локалізували, а ліквідували – близько 6-ї години вечора. Внаслідок пожежі не постраждав, – говорять рятувальники.

На час приїзду рятувальних підрозділів вогнем було охоплено будівлю з виробництва пакувальних матеріалів на площі близько 3-х тис.кв. м У складському приміщенні зберігалися розчинники, поліетиленові і пластмасові вироби.

Як говорять у прес-службі управління, рятувальникім вдалося уберегти від вогню приміщення загальною площею 20 тис.кв. м. Складність гасіння полягала в тому, що була дуже висока температура, і пластикові матеріали виділяли багато отруйного диму, що становило загрозу здоров’ю пожежних. До того ж велика висота промислових приміщень і загроза їх обвалення створювали перешкоду для того, аби підійти ближче до джерела займання, – розповіли в управлінні. Розглядається в першу чергу технічна причина виникнення пожежі.

Ігор Лупандін, речник обл.управління ДСНС

Правоохранительные органы будут расследовать все версии. Но наши специалисты, которые работают по направлениям, допустим, по технической части, они будут давать заключения по тем или иным направлениям, связанным с технической причиной возникновения пожара.

Світлана Маренич