Пожежа на Дергачівському полігоні твердих побутових відходів(відео)

Повністю загасити загоряння на Дергачівському полігоні твердих побутових відходів надзвичайники планують до кінця дня. Наразі, пожежа локалізована, рятівники продовжують засипати грунтом ділянки полігону, де полум’я ще жевріє. Одночасно, триває постійний забір проб повітря.

 

Пожежа на Дергачівському полігоні твердих побутових відходів. Про неї надзвичайників повідомили у вівторок, о пів на сьому вечора. Загалом, вогонь охопив близько чотирьох сотен квадратних метрів. На гасінні пожежі задіяли сотню рятівників та спецтехніку – всього сімнадцять автівок. Завдяки автонасосній станції, підтримувався необхідний для гасіння тиск води. О пів на восьму вечора загорання локалізували, загасивши основне джерело вогню. Тракторами та бульдозерами вдалось відсікти доступ кисню до тих ділянок, де вогонь ще жеврів.

Ігор Лупандін, помічник начальника обласного управління МНС України

Применялись современные способы тушения таких пожаров. Это имееться в виду что? Завоз грунта, в чем спасибо большое городским организациям, которые предоставили технику. В том числе, когда предоставляли грунт, наши его проливали, тем самым засыпали землей, именно прогары, которые там находились. Тем самым происходило самозатухание.

Ситуація під контролем, кажуть про хід ліквідації пожежі на Дергачівскьому сміттєвому полігоні в обласному управлінні МНС. До кінця дня середи рятівники планують повністю приборкати полум’я. Ігор Лупандін пояснює, говорити про повну ліквідацію пожежі можна, але не раніше п’ятниці. За його словами, найбільше наражались на небезпеку рятувальникі. Проте, нині загрози не існує.

Ігор Лупандін, помічник начальника обласного управління МНС України

Населенным пунктам, которые там рядом располагаются ничего не угрожает, что касается распространения огня. В том числе работают химики, химическое подразделение, которое делает пробы воздуха на химические возможные вещества, которые там могут находиться. Данные подтверждают, что воздух в норме, люди могут не волноваться.

За можливу причину пожежі рятувальники називають необережність людей. Проте, не слід і відкидати природний фактор. Процес гниття та висока температура повітря – саме вони могли спричинити пожежу.