Посвята у студенти

Вони тепер студенти. Поповнення у великій родині каразинського вишу. На урочистій церемонії посвячення новоспеченому студенству бажали, передусім, роки навчання провести з користю та стати профі, що їх тепер потребує Україна. Що самі студенти очікують від нового етапу в житті дізналась Єлизавета Дергачова.

 

Море позитивних емоцій та хвилювання одночасно. Відтепер харківські першокурсники на шляху нових знань та вражень. Євген Черноморт своє майбутнє хоче пов’язати з правосуддям. Професія адвоката, на його думку, ключ до мрії. Із вибором учбового закладу хлопець не вагався.

Євген Черноморт, першокурсник

Потому что, все таки, я знал, что он третий, в тройку входит лидеров в Украине. Я хотел в самый престижный поступить и я поступил. Моя мечта осуществилась и все отлично. Я на юридический факультет поступил. Я хочу стать адвокатом. Хочется успешным стать. Чтобы родители мной гордились.

Допомагати людям мріє і Софія Мирошниченко. До медичного факультету дівчина вступила не просто так. У такий спосіб студентка вирішила поповнини чисельність лікарів у родині. Мати прешокурсниці розповідає, до цього дня готувалися усією родиною.

Олена Мирошниченко, мама першокурсниці

У нас бабушка тоже акушерка. Сколько она радости принесла. И я считаю, что дочь моя тоже продолжит это.

Здобувати нові знання Юлія Котенко мріяла саме у каразинському університеті. Вже у сьомому класі визначилась – буде перекладачем. На церемонії посвяти у студенти дівчина вже встигла познайомитися із новими подругами з групи.

Юлія Котенко, першокурсниця

Я очень сильно рада, так как исполнилась моя мечта. Я очень мечтала поступить на иняз сюда в Каразина.

Церемонія посвячення лише початок справжнього свята. Найцікавіше на студенство чекає на площі Свободи у день знань. Запальні танці, пісні у виконанні українських та російських зірок та справжній вибух емоцій. Харківські владники переконані, вечір буде незабутнім.

Геннадій Кернес, харківський міський голова

Когда мы пришли сюда. Мы увидели, что вы тренируетесь для завтрашнего дня. Вы будете завтра все вместе, вся молодежь, все студенты города Харькова на самой большой площади Европы, чествовать друг друга, а мы будем чествовать вас. Мы желаем вам счастья, большого счастья, любви и успехов.

Вогонь знань традиційно запалив ректор університету Віль Бакіров. Повітряні кульки та міжнародний гімн студентів стали завершенням церемонії посвяти.

Єлизавета Дергачова