"Посмішки життя" від художниці Ірини Кулікової

Люди, квіти і цуценята! Все це можно було побачити на виставці “Посмішки життя” художниці Ірини Кулікової. На закриття виставки авторка вирішила провести творчу зустріч, під час якої її просто засипали запитаннями.

 

Собака – друг людини не тільки в житті, а й на полотнах художниці Ірини Кулікової. Цуценята стали однією з провідних тем виставки “Посмішки життя”. Кумедні тварини у різних іпостасях привернули увагу відвідувачів.

Софія Циганкова, відвідувач

Когда я увидела этих собачек, мне просто, тут моя подружка не даст соврать, у меня был шок. Я была в восторге. Я даже уже думала, можно будет одну повесить в спальню, одну в гостинную. У меня был уже полет фантазий просто.

Ірина з дитинства захоплюється малюванням, але останнім часом більш предметно. Художниця працює в стилі символічного примітивізму. Головне у її роботах – позитивний настрій. У своїх малюнках Ірина намагається передати глибокі емоції, які не залишають байдужими ні дорослих, ні малюків.

Ірина Кулікова, художниця

Развивала линию животных, собачек конкретно. Она просто многим нравилась и мне тоже нравится. И получилась целая серия.

Оцінили роботи Ірини Кулікової і колеги. Художник Вікентій Пухарьов був на відкритті виставки. Каже – йому дуже сподобалося. Виставка професійно вибудувана як серія, присутня драматургія. Автору властиво експериментувати.

Вікєнтій Пухарьов, мистецтвознавець

Техника довольна разнообразная, при том, что она живописная особых каких-то изысков технических нет. Но, все равно каждая работа она и похожа, то есть узнается автор, и в тоже время не похожа одна на другую – это скажем так достоинство.

Зустріч з авторкою виставки пройшла у доброзичливій атмосфері. Ірина Кулікова тільки і встигала відповідати на запитання відвідувачів. У кінці зустрічі художниця поділилася, що на досягнутому зупинятися не збирається.

 

Світлана Слободян