Поширювати експозиції в Інтернеті порадив музейникам прем'єр-міністр

Унікальні документи та світлини часів Великої вітчизняної , а поряд – зброя, каски, сірники та інший нехитрий солдатський скарб.

Всі ці речі – мовчазні свідки подвигу радянських воїнів , які врятували від фашизму Радянський Союз та значну частину Європи. Нині вони експонати музею історії Києва, що його сьогодні навідав очільник Уряду Микола Азаров.
Відомості з фронтів, військові накази та просто листи вояків рідним. На думку Азарова , це найбільш об’єктивна , а відтак найцінніша історія Великої вітчизняної війни. Натомість, спотворення її фактів, що  дозволяють собі так звані “дослідники” та  охочі до легкої популярності  політики , насамперед , небезпечне тим, що призводить до розриву зв’язку між поколіннями. Тож, прем’єр-міністр подякував музейникам за дбайливе ставлення до експозиції та її регулярне оновленння. А ще порадив більше користуватись сучасними  можливостями розповсюдження інформації.

Микола Азаров прем’єр-міністр України

новое время требует новых средств , технических в том числе. вот сейчас есть возможность с помощью интернета , сетей не только накапливать материал, а и широко его распространять.  у нас молодежь сейчас очень знает, ценит , работает в сетях

Україна як належить вшанує сімдесяту річницю перемоги, – запевнив  Микола Азаров. Наразі, до неї вже готуються. Згідно з рішенням Eряду,  працює оргкомітет  із створення Алеї Слави в однойменному столичному парку. Тож глава Кабміну звернувся до представників ветеранів, в тому числі партизанського руху, аби ті надали пропозиції щодо увічненння пам’яті визволителів,