Популяризація можливостей та розвіювання стереотипів – Микола Азаров знайшов дипломатам додаткову роботу

Уряд попросив дипломатів популяризувати українську продукцію за кордоном.

Для цього посольствам варто проводити бізнес-форуми та презентації вітчизняних товарів. Прем’єр-міністр Микола Азаров підкреслив, що нашим підприємствам є що запропонувати на світових ринках. За його словами, Україна найближчим часом повинна вийти з 30-ки найбільших імпортерів світу.

Микола Азаров прем’єр-міністр України
Украинским предприятиям есть что предложить на мировых рынках. Мы еще продолжаем пока оставаться конкурентноспособными с точки зрения стоимости наших товаров и основных составляющих себестоимости этих товаров

Уряд незадоволений рівнем капітальних інвестицій. У минулому році в Україну надійшло 6,5 мільярдів доларів інвестицій, а за перше півріччя 2012 року – більше 3-х мільярдів. Водночас співвідношення обсягу інвестицій на душу населення вперше перевищило відмітку тисяча доларів.

Микола Азаров прем’єр-міністр України

И тем не менее,  мы недовольны этими результатами и мы считаем, что пока не достигли необходимого нам уровня капитальных инвестиций – и внутренних, и иностранных, который позволил бы в достаточно краткосрочный период ликвидировать структурные диспропорции в экономике, модернизировать производство и перейти на более энергоэффективные технологии

За словами глави уряду, після закінчення парламентських виборів дипломати мають відновити роботу з реалізації угод про асоціацію і зону вільної торгівлі між Україною та ЄС. Водночас, прем’єр відзначає попереднє підписання цих угод.

За матеріалами УТР