Попросили на пиво і викинули з потяга

Попросили на пиво і викинули з потяга: троє невідомих пограбували мешканця Донецької області, який приїхав до брата у Зміїв. Щоправда у гості чоловік дістався лише за допомогою правоохоронців.

 

Того дня потерпілий їхав в гості до свого брата у Зміїв. Купивши квиток на залізничному вокзалі в Ізюмі, він вирушив до платформи, куди вже подали електропотяг. Біля вагону стояли троє молодих чоловіків, у яких громадянин спитав, чи прямує електричка до Змієва. А вже за декілька хвилин один з цих молодиків підійшов до потерпілого і запропонував «випити по пивку». Щоб не нагнітати ситуацію, чоловік дістав кілька гривень і віддав, але при цьому необережно показав усі гроші, які в нього були. Після випитого грабіжники вивели чоловіка в тамбур та, притиснувши до стінки, витягли з його кишені 300 гривень, після чого на першій же зупинці виштовхнули з поїзда.

потерпілий

Куда идти не знаю. Я местность тут в принципе и не знаю, я сам не местный. В пакет залез, телефон там был и сразу набрал 102.

Проте, як зазначають правоохоронці, потерпілий не розгубився і горе-грабіжники були затримані майже одразу.

Ярослав Кушнір, т.в.о. начальника ЛВ на ст. Основа

Працівниками лінійного відділу по гарячих слідах проведено комплекс оперативно-розшукових заходів. В результаті яких на станції Левада було затримано три громадянина, які підозрюються в скоєнні данного злочину.

Двоє з них вже не вперше притягуються до кримінальної відповідальності. За гратами любителям оковитої за чужий кошт доведеться провести від 4 до 6 років.

 

Олена Рижова, Світлана Слободян