Попередні підсумки ЄВРО у Харкові сьогодні розглядали депутати обласної ради

Підбивати підсумки проведення ЄВРО ще зарано. Втім, як чемпіонат вплинув на інфраструктуру регіону та на пересічних городян обговорювали сьогодні депутати на сесії облради.

 

Чемпіонат ЄВРО не завершився, а лише змінив футбольні арени. Глобальні підсумки підбивати ще зарано, втім про попередні результати – говорити вже можна, підкреслив губернатор Михайло Добкін.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Та инфраструктура, которую получил наш город, наша страна, тот опыт, который получили медики, работники правоохранительных органов, бизнесмены да и простые харьковчане от общения с иностранцами, будет приносить нам пользу.

Опозиція ж вимагає повної звітності щодо використаних бюджетних коштів на проведення ЄВРО у Харкові.

Іван Варченко, фракція ВО “Батьківщина”

Ми бачимо, що в Харкові щось зроблено. Воно має свою ціну. Назвіть цю ціну.

Про кожну копійку, що витрачена на усі заходи та підготовчі роботи до футбольного свята очільники області обіцяють звітувати на наступних сесіях облради, після завершення ЄВРО.

Сергій Чернов, голова Харківської облради

Проблем в этом я не вижу. Все это будет публично опубликовано в газетах, по телевидению, на сайте администрации и в режиме он-лайн.

А ось УЄФА вже дало свою оцінку організації охорони здоров’я у Харкові.

Ігор Шурма, заступник голови ХОДА

Бюро Всесвітньої охорони здоров’я Україні прислало інформацію, яка є на веб-порталі Кабміну України про заяву голови комітету УЄФА про те, що медицина під час проведення ЄВРО на високому рівні. На російській мові “отличная работа”.

Ігор Шурма підкреслив, що надання швидкої допомоги усім громадянам було оперативним і своєчасним. Усього за час проведення ЄВРО до швидкої звернулися 273 людини, 57 з них було госпіталізовано. 27 іноземців теж потрапили до лікарні. Нажаль, зазначив віце-губернатор, одного німця довелося прооперувати і відправити до Німеччини.

 

Вікторія Котова