Померла ще одна постраждала в ДТП на Сумській (доповнено, виправлено)

Сьогодні, 26-го жовтня, близько 10-ї ранку померла 24-річна Діана Берченко, яка отримала травми в ДТП на Сумській 18-го жовтня.

умерла3

Таким чином кількість жертв аварії зросла до 6-ти людей. П’ятеро постраждалих лишаються в харківських лікарнях.

З дня аварії, 18-го жовтня, дівчина перебувала у вкрай важкому стані в Харківській міській клінічній лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова.

За життя Діани Берченко лікарі боролися весь тиждень, та сьогодні дівчини не стало. Мерія пообіцяла взяти на себе витрати на поховання.

Юрій Сидоренко – директор міського департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю

Если перевести с медицинского на общепонятный язык причину ее смерти – организм просто устал бороться за жизнь. У нее были многочисленные переломы, разрыв легкого, была тяжелейшая черепно-мозговая травма, уже начался отек мозга. Врачи делали все, что они могли, но…

Усім постраждалим продовжують надавати  необхідну допомогу, – повідомили в мерії. Сестрі Діані – Оксані Євтєєвій (Берченко) – стало краще, вона почала їсти і розмовляти. Ще одному потерпілому в ДТП Юрію Неудачину зробили операцію в Інституті патології хребта та суглобів імені Ситенка. Ймовірно, що наприкінці тижня його випишуть додому. Стан ще однієї постраждалої в ДТП жінки – стабільний, вона знаходиться в загальній палаті.

Нагадаємо, аварія сталась близько 9-ї вечора на вул. Сумській, біля ст. метро “Історичний музей”. Позашляховик влетів у натовп людей, які чекали, щоб перейти дорогу на зелений сигнал світлофору. На місці ДТП загинули п’ятеро людей.

Діана Корсун