Полька та фокстрот у виконанні полковників та майорів. Професійне свято на танцювальному майданчику відзначили харківські військові. (відео)

Офіцерський бал проходить у Харкові вже вп’яте. Родзинкою цьогорічного балу став майстер-клас від відомого українського хореографа Влада Ями.

Льотчики , танкисти та прикордонники. Всі як один запевняють – на бал чекали з нетерпінням. Готувалися грунтовно та заздалегіть. Не відставали від офіцерів і їхні дружини. Можливіть одягнути вечірню сукню кожній жінці до душі.

Алла, офіцерська дружина

Одеть , как всегда, нечего. Думаешь, с мужем советуешься. В конце концов приходишь к самому первому варианту.

Були й такі , для котрих бал ніяк не асоціюється з сукнею.

Ольга Полякова, капітан юстицій

Я горжусь своей парадной формой и с удовольствием одеваю её на такие торжественные мероприятия.

Мужні красені з дружинами готові. Свято починається. Відкривають бал мер Харкова Геннадій Кернес, голова облради Сергій Чернов і губернатор Михайло Добкін. Символічний келих шампанського – за офіцерів.

Михайло Добкін, голова ХОДА


За украинскую армию. За всех , кто избрал для себя нелёгкий, но почётный труд защищать Родину.

Після офіційної частини військових вітали танцювальні колективи та співаки. І ось на паркет виходять вже самі офіцери . На три-чотири опановують мазурку. Кажуть, відбивати ритм їм не звикати . Адже щодня на плацу відкарбовують стройовий крок . А ось робити це під музику та ще й з дружинами справа незвична. Майстер-клас від відомого хореографа Влада Ями став приємним сюрпризом не лишень для військових.

Влад Яма, хореограф

На подобном мероприятии я впервые. Балов в моей жизни было много, но вот так вот, чтобы офицеры еще и в форме. Это такая особая атмосфера.

Осторонь від культурного експерименту обіцяє не залишитися військовий комісар області Олексій Середа. Каже вже давно освоїв вальс. А от від професійного майстеркласу не відмовиться.

Олексій Середа, військовий комісар Харківської області


Думаю, что да. Я такий, я можу.

Свято вдалося. Цим балом військові пишаються більше, ніж попередніми. Всіх людей у формі об’єднала музика. Після класичних “па” військові показали танцювальну майстерність під сучасні ритми.

Тетяна Сорокоус

httpv://youtu.be/JQxhKGJQxrw