Поліція і міліція у Харкові разом пильнуватимуть порядок під час матчів ЄВРО 2012

Поліція і міліція разом! Полісмени з Голандії, Британії і навіть Росії приїхали допомагати українським правоохоронцям підтримувати правопорядок під час матчів. Гостей у формі вже ознайомили з українським законодавством, тож вони мають поінформувати своїх вболівльників щодо правомірного існування на теренах України.

 

Фани нечувайтеся – за вами нагдядають поліції кількох країн світу і головне…українські міліціонери! Голандські, англійські та росіїські захисники правопорядку прибули разом із футбольними фанатами. Сьогодні приїхали 20 чоловік, згодом очікують ще на 35. На Харків – вистачить, запевняють у головному управлінні харківської міліції.

Віктор Козицький, начальник ГУ МВС у Харківській області

Они обеспечивают на сегодняшний день порядок в местах компактного поселения иностранных гостей – голландцев, россиян. Вот россияне будут сегодня, завтра заезжать.

Спочатку іноземні правоохоронці пройдуть інструктаж в регіональному відділенні української секції Міжнародної поліцейської асоціації, який сьогодні відкрили. На час проведення ЄВРО воно працюватиме цілодобово. Тут поліцейських повідомлять щодо місць їхньої дислокації, а саме хто наглядатиме за порядком у фан-зоні, кемпінгах та стадіоні. А днями раніше до Першої столиці прибули і українські додаткові сили МВС з Сумської, Полтавської та Дніпропетровської областей. 1 400 міліціонерів охоронятимуть спокій городян і гостей міста, під час проведення матчів. Біля фан-зони вартують загони з Дніпропетровщини.

Денис Неділько, відповідальний зведеного загону Дніпропетровської області

В основном здесь находяться голландские болельщики. Ведут они себя спокойно, миролюбиво. Никаких вопросов у нас к ним нету.

Голандські фани теж нарікань ніяких не мають. Їм все довподоби, а особливо харківське метро, де курсує помаранчевий потяг.

фани

Велике враження від харківського метро. Дуже сподоболось. У нас його немає, там, де ми живемо. Збираємося до фан-зони. Всі до нас привітні, все дуже добре.

Українським міліціонерам також допомагатимуть волонтери-перекладачі, отже і мовний бар’єр не стане на заваді у спілкуванні іноземців з правоохороними органами приймаючої сторони.

 

Вікторія Котова