Погасити зарплатні борги до кінця року – губернатор Харківщини Михайло Добкін (відео)

Сплата зарплатних боргів минулих років та реалізація проектів, що стануть наймасштабнішими за десятиліття. Про пріоритети роботи обласної влади сьогодні розповів губернатор Харківщини Михайло Добкін.

 

У новий рік – без боргів із зарплати. Робітникам заводу Малишева борги із зарплати виплатять до кінця року, розповів губернатор Михайло Добкін. Наразі, підприємством опікується Укроборонпром. Обіцяє сприяння й обласна влада. Завод звільнили від податку на прибуток, аби більше грошей спрямувати на виплату боргів.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Я не оставляю надежду, что до конца года будет выплачена задолженость по зарплате. Что от нас зависит – мы готовы помочь, начиная от аренды на землю.

Серед першочергових завдань в наступному році – розвиток тваринництва. Ферма на три тисячі корів – має стати однією з найбільших в Україні.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Есть понимание , где инвесторы будут брать на это деньги, есть понимание, где они будут делать это на территории Харьковской области. Я не вижу каких-либо причин, которые помешают реализации этого проекта. Это будет один из крупнейших проектов за последние лет 10, в сельськом хозяйстве, в нашем регионе.

 

Анастасія Горєлкіна

httpv://youtu.be/DwPB8EZweS0