Подробиці замаху на Анатолія Родзинського

фото www.sq.com.ua

Депутат Харківської міської ради юрист Анатолій Родзинський розповів про подробиці замаху на його життя. 1 липня невідомий кинув у машину депутата пляшку із запальною сумішшю.

За словами депутата, того дня він був у Господарському суді Харківської області у справі, в якій представляв інтереси одного з кредиторів .

«Покинувши суд, я сів на заднє сидіння автомобіля, і водій поїхав у бік проспекту Леніна. На перехресті з проспектом Правди ми зупинилися, я в цей час набирав номер телефону. Раптово скло автомобіля розлетілося, і в салон влетів вогонь. Я не розгледів людину, яка це зробила. Я спробував відчинити протилежні двері, але зрозумів, що не виходить, і тоді вибрався через розбите вікно», – цитує Анатолія Родзинського офіційний сайт Харківської міської ради.

За його словами, водій Дмитро провів у палаючій машині більше часу, намагаючись відчинити двері або розбити вікно. «Ці спроби виявилися безуспішними, оскільки в нього була сильно пошкоджена ліва рука. Але йому вдалося відчинити передні пасажирські двері. Коли він вибрався, весь його костюм горів. Нас потім посадили в якийсь автомобіль і відвезли до опікового центру 4-ї «швидкої». Там нас поклали в реанімаційне відділення. Пощастило, що не чекали машину швидкої допомоги, а відразу повезли нас у лікарню, бо тільки завдяки цьому вдалося врятувати руки Дмитрові», – повідомив Анатолій Родзинський.

Депутата виписали з лікарні минулої п’ятниці, його водієві доведеться пробути в опіковому центрі ще близько місяця.

Анастасія Горєлкіна