"Податки очима дітей" – ювілейний конкурс

Малюнки, літературні твори та декоративно-прикладне мистецтво. В обласній податковій підбили підсумки конкурсу “Податки очима дітей”. За словами податківців конкурс цього року ювілейний.

 

“Якими бачать податки діти?” Кращі дитячі фантазії з різних районів області потрапили до фінального етапу конкурсу. А саме у номінаціях – кращий малюнок, литературний твір та декоративно-прикладне мистецтво. Загалом, у конкурсі було представлено понад 100 робіт у двох вікових категоріях – до 11-ти та до 15-ти років.

Олег Ладиженський, Дмитро Громов (Г. Л. Олді), письменники, члени журі

Много оригинальных работ, оригинальных решений, оригинальных находок, необычных. Не просто сплачуєшь податки и все, нарисовано, например, одно дерево и больше ничего, а находились решения композиционные, которые как по мне не свойственны маленьким детям.

Корабель з великими вітрилами. Саме цей малюнок припав до душі голові обласної податкової Андрію Роздайбіді. Каже, він найкраще демонструє принцип роботи податкової.

Андрій Роздайбіда, голова ДПС в Харківській області

Мне этот рисунок очень понравился, я считаю, что ребенок вложил очень много своей души, своего сердца, своего тепла будущего Украины.

Обрати найкращих серед дітей – не легко. Як кажуть члени журі – головне зрозуміти, що дитина намагалась розповісти тим чи іншим твором, бо їхня творчість поза дорослими стандартами. Роботи переможців обласного етапу конкурсу відправлять до Києва.

 

Олена Рижова