Податковий бестселлер

Податковий кодекс – чи не найпопулярніша книжка, що розкуповується, як гарячі пиріжки, незважаючи на чималу ціну. Його хочуть придбати підприємці й бухгалтери, викладачі та студенти. Видавці запевняють: попит на Податковий кодекс задовольнять. Навіть тоді, коли до нього будуть вносити зміни.

Надрукували вже кілька тиражів Податкового кодексу, – розповідають в одному з харківських видавництв. Тобто сумарно з кінця грудня по лютий обсяг реалізації становить десятки тисяч книжок українською та російською мовами. Зручним для підприємців та бухгалтерів є періодичне видання Податкового кодексу, – певні видавці.

Олександр Шуліка, регіональний менеджер видавництва “Фактор”

Если Вы подписываетесь на периодическое издание, которое выходит два раза в месяц, вы максимально оперативно получаете все изменения. То есть , чтобы переиздать книгу, нужно в районе одного месяца. Ее нужно всю отредактировать, переверстать , перепечатать. А чем тоньше издание, тем можно оперативнее отреагировать.

Надруковано солідні видання на білому папері, у твердій палітурці, а є й Податковий кодекс у паперовій палітурці, на темнішому папері. Він коштує дешевше. У магазині є екземпляри Податкового кодексу від п”яти- шести видавництв, – розповідають продавці. Ціни- від тридцяти п”яти гривень- до вісімдесяти п”яти.

Світлана Чернічкіна, продавець книжкового магазину
Более дешовый вариант выбирают студенты. А люди представительные приходят и просят что- нибудь посолиднее. А комментарии тоже пользуются популярностью, потому, что вышел только первый том, люди интересуются, когда будет второй.

Коментарі та відповіді на запитання фахівців до Податкового кодексу теж коштують недешево. Як кажуть у видавництві, є книжка “Податковий кодекс у запитаннях та відповідях”, створена за допомогою Податкової служби. Тлумачення норм кодексу викликають чимало запитань у підприємців, – визнають члени Харківського клубу підприємців.

Олександр Чумак, голова Асоціації приватних роботодавців, член ради Харківського клубу підприємців

Норма щодо сплати єдиного податку , щодо розподілення його по фондах, по бюджету, яка двояко трактується і податківцями, і правниками, і до єдиного трактування поки що не дійшли. Хоча ми читаємо норми закону Податкового кодексу, і хоч виконуємо їх так, як вони прописані, але податківці самі ще трактують Податковий кодекс на свій лад.

Американці хочуть допомогти нам у написанні нового Податкового кодексу, – каже Олександр Чумак. – Факт , що таке бажання є, і наші податківці готові йти на таке співробітництво, свідчить: Податковий кодекс буде змінюватися. Тож в Асоціації приватних роботодавців радять не купувати Податковий кодекс та його кабмінівські трактування , а скачувати з Інтернету.

Світлана Маренич