Подарунки для малечі

Солодощі, іграшки та заряд гарного настрою. Один із улюбленців маленьких харків’ян, мешканець льдового царства, іноді залишає рідну домівку, аби привітати зі святами усіх дітлахів.

 

Хоббі як спосіб творити добро. Поєднати роботу в навчальному закладі та спілкуватися із дітьми у образі пінгвіна у Ігоря Моргунова виходить з легкістю. У вільний від роботи час хлопець знаходить можливості, аби приділити увагу дітям, що обділені батьківською опікою. Знайти спільну мову із малечею не складно, каже Ігор, бо він сам із неблагополучної родини і добре знає що саме потрібно дитині. У житті він тримається своєї особливої філософії.

Ігор Моргунов, “ПінгвінТоша”

Человек, когда умирает он приходит к вратам рая и ему задают два вопроса: первый – понял ли ты счастье в жизни, нашел ли счасть в жизни, и второй – получили ли от твоей жизни счастье другие. И я стараюсь, чтобы в моей жизни, задав себе этот вопрос, был достойный ответ на оба эти вопроса.

Образ пінгвіна у житті Ігоря з’явився випадково. Довелося замініти попереднього працівника, відтоді хлопець зрозумів – це йому до душі. У цьому образі Ігор працює більше двох років. А на початку цього року, вирішив відвідувати і дитячі притулки, саме там, каже хлопець, діти потребують найбільше уваги.

Наталя Жизлова, завідуюча Харківським обл.притулком для дітей

Позвонил Пингвин Тоша и сказал, я хочу поучавствовать в жизни вашего приюта, подарить детям сладости, поздравить их с Новым Годом. И сегодня Пингвин Тоша у нас в гостях со сладостями, с карнавальными костюмчиками и подарит 41-му ребеночку подарки и сладости.

Солодощі та іграшки для малечі Ігор купує за власні та спонсорські кошти, каже для дітлахів Пінгвін Тоша завжди бажаний гість.

Катерина Шевцова

А как ты думаешь он настоящий или нет? Да. А почему? Он разговаривает, у него мордочку там видно. Он добрый, потому что у нас сегодня празник и он добрый.

Пінгвін Тоша

В этом новом году, к году дракончика, я хотел бы пожелать всем деткам Харькова и области и всем всем на Украине и дальше, быть счастливыми, здоровыми и просыпаться всегда с улыбкой на лице.

Новорічним та Різдвяними святами Пінгвін Тоша не обмежується, малечу Харківщини вітає з усіма святами.

 

Єлизавета Дергачова