Початок опалювального сезону у центрі уваги активу області

На чотири за п’ятибальною шкалою. Саме так оцінив губернатор Харківщини Михайло Добкін початок опалювального сезону. Наразі, з теплом вся “соціалка” області, немає нестачі і в лімітах газу. А от хто став слабкою ланкою в злагодженій роботі?

 

Живуть поруч за арсеналом “гарячої” зброї в Балаклії, а от тепла у власних оселях не мають. Про негаразди з початком опалювального сезону йшлось на засіданні в обладміністрації. Іван Столбовий, голова Балаклійської райдержадміністрації розповів, будинки в комунальній власності, а котельня належить Міноборони.

Іван Столбовий, голова Балаклійської РДА

Зовсім скоро ситуація розрішиться. В свою чергу хочу зазначити, що ми готові прийняти у власність територіальної громади нашого Балаклійського району, щоб в подальшому не виникало певних питань.

Наразі, балаклійці вже з теплими батареями.

– Сегодня тепло подается в дома? Говорите как есть.
– Есть тепло. Есть.
– Лимитов нет?
– Лимитов нет.

Без тепла поки що кілька будинків у Куп’янську. Там наступають на старі граблі. Тепловики заборгували гроші своїм робітникам та за електрику. Куп’янські владники дали згоду, аби боржники взяли кредит.

Володимир Демченко, Куп’янський міський голова

Мы изучали ситуацию, проблемы и разговаривали с руководством ДРИТа. Мы определились, что в июне месяце тот кредит, который мы даем им – хватит для погашения долгов по зароботной плате и погашения задолженностей по електроэнергии, которые у них есть.

Кредит негараздів не вирішив. Опалювальний сезон у місті розпочався з перебоями. Губернатор Харківщини Михайло Добкін порадив куп’янським владникам створити власне комунальне підприємство, що постачатиме тепло, та нагадав – опалення – серед тих чинників, що формують громадську думку про роботу народних обранців.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Людям всеравно кому вы кредит даете, кому вы кредит не даете. Они должны прийти домой, у них должно быть тепло. Ребенка в садик, школу отвели – должно быть тепло. Человека в больницу забрали – тепло должно быть. А остальное никого не волнует.

Павєл Посохов