Півторарічна дівчинка насмерть отруїлась чадним газом у Старому Салтові (доповнено, фото)

Близько 2-ї години дня 2-го листопада сталась пожежа в квартирі 2-поверхівки на вул. Некрасова, 15 у селі Старий Салтів Вовчанського району.

дети2

За інфорамацією обл.управління ДСНС, у квартирі двері якої були закриті, без дорослих були четверо дітей (два хлопчика – 7-ми та 3-х років та дві дівчинки – 5-ти та 1-го року). Мати і батько дітей кололи дрова у дворі будинку. До приїзду рятувальників сусіди встигли вивести з задимленої квартири 3-х дітей. Всі вони були доставлені до 1-ї дитячої лікарні для обстеження.

На момент приїзду пожежних, вогнем були охоплені домашні речі в коморі квартири. Вогнеборці подали пожежний ствол на гасіння вогню та захист житла. Через сильне задимлення рятівники працювали в протигазах. В одній з кімнат вони знайшли тіло найменшої дівчинки.

Пожежу локалізували за півгодини, остаточно загасили за 45 хвилин.  Причина пожежі – коротке замикання електропроводки. За даними обл.управління Нацполіції, йдеться про саморобну електропроводку. 

Правоохоронці встановили, що у квартирі жили 26-річна жінка зі своїм 30-річним чоловіком та чотирма дітьми. В поліції родина характеризується як малозабезпечена. Жінка пояснила, що вони з чоловіком вийшли за дровами. Мати стверджує, що їх не було 15 хвилин. Вирішується питання про кваліфікацію цієї події.

В оперативному зведенні подій за добу на сайті ХОДА йдеться,  що жінка – вагітна (8,5 місяців вагітності), її госпіталізували до лікарні – гостра реакція на стрес.