Володар Суперкубку України харківський ВК «Локомотив» зійшовся у принциповому двобої із «Барком-Кажани»

Screenshot - 24.10.2017 - 09:13:06

Після тріумфу в матчі за Суперкубок України харківський волейбольний клуб «Локомотив» у другому турі чемпіонату України серед команд Суперліги знову грав проти свого принципового суперника львівського клубу «Барком-Кажани».

Якщо в Черкасах Локомотив легко здолав суперника в трьох партіях: двічі 25:17 та 25:19, то в першому матчі спареного туру «Баркому» вдалося нав’язати боротьбу чемпіону. Першу партію важко, але виграли на більше-менше харків’яни 27:25, далі по грі “Барком” виглядав цікавіше, тому і взяв дві партії поспіль 21:25, 20:25. Підопічні Ігоря Зябліцева зуміли знайти в собі сили та перевели матч на тай-брейк, рахунок четвертої партії 25:20. Вирішальний сет залізничники розпочали невдало, програючи 6:1, але під кінець партії зрівняли рахунок і гра перейшла на більше-менше. Завдяки фарту та помилкам “Локомотива” “Барком” виграв тай-брейк 19:21 і гру в цілому.
Наступного дня гравці “Локомотива” не дали розігратись львів’янам. Перша партія була за чинним чемпіоном 25:20, другу відіграв “Барком” 23:25. Далі ініціативу “залізничники” вже не віддали. Вдало діяли в атаці у харків’ян капітан команди Юрій Томін, а також Олег Плотницький, який своїми ейсами, особливо під кінець партій, вбивав моральний дух суперника. Третя партія 25:22, четверта взагалі без спротиву 25:16. Загалом 3:1 перемога “Локомотива”