Після п’ятирічної перерви харківський футбольний клуб «Геліос» провів домашній матч на своєму рідному стадіоні «Геліос-Арена».

Screenshot - 27.07.2017 - 08:43:26

В рамках другого туру чемпіонату України з футболу серед клубів Першої ліги харків’яни приймали футбольний клуб «Авангард» з Краматорська. Першими забили гол гості. На сімнадцятій хвилині вдало зіграв на добиванні Вадим Шаврін. На сорок другій хвилині гравці «авангарду» порушили правила у власній штрафній. Пенальті реалізував Сергій Кравченко (саме він в попередній грі забив два пенальті футбольному клубу «Балкани»). На перерву команди відправились з нічийним результатом. В другому таймі на сімдесят другій хвилині після подачі кутового гравець «Авангарду» Микита Полюляк намагався вибита м’яч, але зрізав його у свої ворота. Авто гол 1:2. Третій і вирішальний гол у ворота краматорців футболісти «геліоса» забили через вісім хвилин. Ігор Семенина навісив справа зі штрафного. Вадим Счастливцев торкнувся м’яча і забив його у ворота “Авангарду”. 3:1 друга перемога «Геліоса» в новому чемпіонаті. Наразі «сонячні» очолюють турнірну таблицю Першої ліги, маючи шість очок. Наступну гру харків’яни зіграють на виїзді, тридцятого липня, в Одесі проти дебютанта Першої ліги місцевого клубу «Жемчужина».