Харківський клуб “Легіон XIII” – 9-разовий чемпіон країни з регбіліг

Screenshot - 24.10.2017 - 09:12:44

Підтримав переможну традицію регбістів і харківський клуб “Легіон XIII”, який в дев’яте став чемпіоном країни з регбіліг.

На стадіоні “Динамо” відбувся фінальний поєдинок чемпіонату України з регбі-13 між багаторазовим чемпіоном України та володарем Кубку України, базовим клубом національної збірної, харківським “Легіоном 13” та львівським клубом “Сокіл”, який показує в цьому сезоні прогрес у грі і зміг вибити у півфіналі регбійний клуб “Київ”, якому пророчили зіграти у фіналі. Але все одно інтрига була не втому хто переможе, а скільки заб’є своєму супернику “Легіон” і чи пропустить сам. На правах лідера українського регбіліг харків’яни вже з перших хвилин розпочали натиск і поступово набирали переможні очки в цьому матчі. Перший тайм харків’яни завершили більш ніж впевнено 50:0. В другій половині гри львів’яни краще діяли в обороні і навіть мали змогу вдало виконати “спробу”, але гравцям “Сокола” не вистачила одного метра. Таким чином харків’яни за весь сезон чемпіонату залишили недоторканими своє залікове поле і не віддали супернику жодного очка. Підсумок фінальної гри 82:0. Харківський “Легіон” стає в дев’яте чемпіоном країни.