Підсумки обласної благодійної акції "Зроби добру справу-подаруй книгу!"

Благочинна акція  «Зроби добру справу — подаруй книгу!» зібрала понад 2 тис.  примірників . Серед них українська та російська класика, дитячя література, поезія та, навіть, унікальні раритетні фоліанти. Акція тривала з 1-го по 10-те  жовтня.

Акцію “Зроби добру справу – подаруй книгу” – Завершено! Участь у ній взяли більше 150-ти  мешканців Харкова і області. З кожним днем кількість охочих подарувати книги зростала. За один день 23 людини принесли книги до облдержадміністрації, – розповіла  Вікторія Маренич,  начальник обласного управління у справах преси та інформації.

Вікторія Маренич,начальник обл.  управління у справах преси та інформації

Коли ми замислювалися і задумивали цю акцію,то, напевно,я собі не давала впевненості в тому,що ця акція збере таку кількість прихильників.

У середньому,  кожна людина приносила до 20-ти  книжок і більше. Серед подарованих є багато книг української та російської класики, дитячої літератури, поезії, фантастики, історичних романів та унікальна колекція раритетних фоліантів. Цікаво,  що головною умовою акції був охайний вид книжок.

Вікторія Маренич,начальник обл.  управління у справах преси та інформації

Доречі,всі книжки надзвичайно гарної якості.Це свідчить про те,що до наших книг вдома ставляться з повагою.

За словами Вікторії Маренич,раритетні видання будуть направлені до бібліотеки  Короленка та бібліотеки ім. Станіславського. Решта , як і планувалося , до дитячих будинків і будинків ветеранів.

Світлана Слободян