Підсумкова прес-конференція глави держави

Розбудова економіки як підгрунтя для покращення соцстандартів. Стратегічні напрямки у розвиткові країни в дві тисячі дванадцятому році незмінні. Про це сьогодні заявив глава держави Віктор Янукович, під час спілкування із журналістами.

 

Реформи у регіонах, встановлення безвізового режиму з країнами Європейського Союзу, економічне зростання. Про підсумки року, що минає, йшлось на прес-конференції Президента України Віктора Януковича. Глава держави наголосив, серед пріоритетів влади – розбудова соціальної сфери. Цьогоріч, два десятки нових шкіл відкрили двері для учнів.

Віктор Янукович, Президент України

Створююється основа для навчання наших дітдей, наприклад, принято рішення про стоврення електронної бібліотеки, національний проект “Відкритий світ” найближчим часом забезпечимо єдину освітню мережу. Ці кроки, безумовно, вони будуть продовжуватись, тому що реформа освіти вона буде охоплювати не один рік.

В наступному році триватиме медична реформа, повідомив Президент. При її впровадженні фахівці зосередяться на створенні умов соціального медичного страхування. Разом з тим, певен Янукович, владі варто бути відповідальніше та принциповіше та розрізняти поняття “соцзахисту” та “популізму”. Йдеться про закони, що були ухвалені у минулі роки.

Віктор Янукович, Президент України

Безумовно, ми повинні вирішувати ці проблемні питання, в тому числі, відверто казати про непідйомні соціальні зобов’язання держави, які сьогодні ще залишаються. І, безумовно, я хотів би, щоб ми з вами побачили найближим часом рішення щодо відновлення справедливості в розподілі пільг.

Підвищення соцстандартів цьогоріч вдалось досягти за рахунок економічного зростання, сказав Президент. Іноземних інвестицій до української економіки, порівняно із минулим роком, залучили більше на третину, експорт зріс на сорок відсотків. Янукович переконаний – позитивні тенденції збережуться і в наступному році.

 

Ірина Гнатюк