Підстав для невиходу шкільного автобусу у рейс не існує-Михайло Добкін

Школи та дитячі садочки з 1-го  жовтня будуть у теплі – запевнили  на засіданні обласної колегії. Розглянули ще одне нагальне питання: пальне і ремонт для шкільних автобусів

До губернатора електронним листом звернулися батьки  школярів  Із проханням допомогти  з транспортом для школярів. Вони їздять навчатися у село Токарівка Дергачівського району. Михайло Добкін навіть  зачитав його  та інформацію від керівництва  школи чиновникам на колегії .
Михайло Добкін, голова ХОДА

З найвіддаленішого  пункту – село Димитрівка- – 12 кілометрів- школярів не було. За власні кошти -240 гривень- було закуплено деталі   і з 10 вересня шкільний автобус розпочав  підвозити учнів.

Навівши цей  приклад,  губернатор попередив керівників районів про персональну відповідальність.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Если не дай Бог не выйдет автобус, который  в сельской местности подвозит детей по причине поломки, отсутствия топлива, болезни  водителя, прилета инопланетян – любая причина-  я подам  заявление на имя Президента с предложением  уволить с занимаемой должности  такого чиновника.
))

Також на колегії говорили про  стан підготовки до опалювального сезону житлового господарства  та соціальної сфери. Одним із проблемних питань на сьогодні ,   відзначив перший віце -губернатор Валентин Дулуб, – є відсутність газопостачання ТЕЦ- 5. Через великі борги за блакитне паливо  перед Нафтогазом.

Валентин Дулуб, 1-й заст. голови ХОДА

Основным должником, из- за которого ТЕЦ- 5 не может рассчитаться, остается КП Харьковские теплосети, долг которых за прошлый отопительный период составляет 165, 2 мил гривен. Чтоб без проблем начать отопительный приод, Теплосетям необходимо в кратчайшие сроки решить  вопрос по погашению накопившихся долгов.
Залишається зовсім небагато часу на усунення недоліків  у підготовці до зими. Адже тепловики  мають бути готовими з початку  жовтня почати опалювати лікарні та дитсадки , і з середини жовтня – всі житлові будинки.

Світлана Маренич