Підручники за держзамовленням вже на полицях шкільних бібліотек

Підручники за держзамовленням вже на полицях шкільних бібліотек. У цьому сьогодні під час візиту до Харкова запевнив міністр освіти Дмитро Табачник. Загалом, бібліотеки українських шкіл поповнились на 6,5 мільйонів примірників. Саме стільки складає держзамовлення для 1-х та 11-х класів. Міністр освіти на власні очі перевірив процес виготовлення підручників.

 

Нестачі підручників в країні немає. Про це заявив міністр освіти та науки Дмитро Табачник під час робочого візиту на Харківщину. Вранці міністр відвідав книжкову фабрику “Глобус”. Тут друкується частина підручників для українських школярів. У держзамовленні цього року підручники для 1-го та 11-го класів. За словами Дмитра Табачника, відтепер мову підручників можно обирати. І це стосується не тільки російської чи української, а й мов національних меншин. Зокрема, молдавської, угорської, румунської та польської.

Дмитро Табачник, міністр освіти та науки України

Я считаю, что нужно заказывать учебики так как у них происходит процесс обучения. Это не политика, это просто нормальное, уважительное отношение к людям. У вас украинская школа с словацким языком преподования – пожалуйста.

Загалом, держзамовлення склало 6,5 мільйонів примірників, з них – 2,5 – мовами національних меншин. За словами міністра освіти Дмитра Табачника, держзамовлення виконано у призначений термін.

Дмитро Табачник, міністр освіти та науки України

Госзаказ выполнен по 1 классу – до 15 августа, по 11 классу – до 20 августа. Не просто выполнены, а доставлены учебники, изготовленные за деньги госбюджета во все регионы Украины и практически на 100% развезены по школам.

За підрахунками Дмитра Табачника, цьогорічна вартість підручника складає 12 гривень 80 копійок.

 

Олена Рижова