Підприємці Харкова привітали дітей з Великоднем

Подарунки та привітання до Великодня від підприємців Харкова отримали вихованці обласного дитячого притулку. Підприємці не вперше піклуються про дітей позбавлених батьківського піклування та дітей-сиріт, кажуть, подібні акції триватимуть й надалі.

 

Подарунки від підприємців. За їх словами, вони взяли під шефство обласний дитячий притулок. І тепер кожного року на великі свята приїздять до дітей з подарунками. Великодні свята не стали винятком. Напередодні вони завітали до обласного дитячого притулку. За словами Галини, подібна акція для них стала своєрідною традицією.

Галина Пазич, підприємець

Несколько лет назад в предверье Пасхи мы посетили однажды с нашими друзьями такой дом. С этого дня не могли быть равнодушны к судьбе этих деток, мы стараемся по мере наших возможностей посещать и помогать им продуктами, игрушками. Просто вниманием и любовью.

Цього року до обласного притулку привезли не тількі паски, а й різні солодощі, іграшки та книги. У зборі подарунків допомагали і мешканці одного з мікрорайонів Салтівки. Усі паски були освячені в Олександро-Невському храмі. Малечі розповіли, що починати великодню трапезу треба саме з них. Відтепер подібна акція до Великодніх свят проходитиме під патронатом обласного телебачення, повідомив телеведучий Андрій Бурдов. Від імені каналу він привітав всіх зі святом.

Андрій Бурдов, редактор і ведучий каналу ОТБ

Чтобы проблемы и трудности у вас побыстрее закончились, чтобы вы просто перевернули страницу и перестали думать о том, что было. У вас впереди большая жизнь и нам очень хотелось, чтобы все её прожили достойно.

Вихованці дитячого притулку і гості щиро раді були новій зустрічі.
А найменші віддячили за солодкі подарунки святковими співами та віршами. Проте, за словами завідуючої закладу Наталії Жизловой, найбільший подарунок для її малечі це родина.

Наталія Жизлова, завідувач Харківським обласним притулком для дітей

Будьте щасливі! Дякуємо вам! Пам’ятайте, що є діти, які бажають мати родину. Кожна дитина бажає мати мати і тата.

Окрім солодощів, 50 вихованців обласного притулку та 150 вихованців інших дитячих закладів від благодійного фонду “ФК Прем’єр” отримали квитки на футбольний матч.

Руслан, вихованець Харківського обласного притулку

Здорово, что сегодня мы приехали на стадион Металлист. Мы долго ждали этого момента и наконец-то мы здесь. Мы все дружно болеем за нашу команду.

Перед матчем вихованці мали змогу пограти в рухливі ігри і отримали пам’ятні призи.

 

Олена Рижова